Këto ditë janë shansi ideal që ju t’i rregulloni problemet me gjumin – si mund ta bëni këtë?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ndonëse për disa gjumi mund të jetë një aspekt normal i jetesës për të cilin s’ia vlen as të diskutohet, faktikisht një pjesë e madhe e njerëzve kanë probleme me gjumë dhe mungesa e gjumit u sjell shumë probleme, duke përfshirë mungesën e përqendrimit, problemet me memorie, lodhjen e vazhdueshme gjatë ditës, etj.
E pikërisht për këtë, më 19 mars shënohet Dita Botërore e Gjumit e cila ka synim t’i edukojë njerëzit anë e mbanë botës për rëndësinë e gjumit dhe për t’u ndihmuar atyre që kanë probleme serioze me gjumë.

Nëse jeni në mesin e këtyre të fundit, atëherë këto ditë janë shansi ideal për ju që ta rregulloni problemin e gjumit.

Si mund ta bëni këtë?
Duke marrë parasysh që disa prej shkaktarëve kryesorë të gjumit janë mungesa e dyshekut, jastëkut dhe jorganit ideal, JYSK ka vendosur që për nder të kësaj dite të sjell një super ofertë.
Kështu në JYSK do të festohet Dita Botërore e Gjumit me 4 ditë zbritje e 4 ditë festë!

Advertisement

Zbritja deri në 60% do të vlejë në të gjitha produktet për gjumë dhe ky është shansi ideal që ju t’u thoni lamtumirë njëherë e përgjithmonë problemeve të gjumit.
Këto produkte mund t’i gjeni në dyqanet e JYSK, por mund t’i porositni edhe online në www.JYSK.mk dhe të kontaktoni në 0800 10 500 (pa pagesë) apo përmes rrjeteve sociale.

Për më shumë info, vizitoni faqen e JYSK në Facebook duke klikuar këtu.

Këto ditë janë shansi ideal që ju t’i rregulloni problemet me gjumin – si mund ta bëni këtë? shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy