LAJMI I FUNDIT/ Bledar Ziba: Ja sa kanë votuar në Strugë deri në ora 19:00

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bledar Ziba, kryetari i Komisionit Komunal Zgjedhor në Strugë për Struga Ekspres tregon se dalja e votuesve në Strugë dhe rrethinë deri në ora 19:00 është 39.44.
Kujtojmë se kanë ngelur edhe 1 orë pēr tē përfunduar procesi zgjedhor, pra deri nē ora 21:00, për të vijuar mē pas numërimi i fletëvotimeve pēr tē mësuar se kush ēshtë fitues i zgjedhjeve nga partitē politike nē Maqedoninë e Veriut.

(Struga Ekspres)

LAJMI I FUNDIT/ Bledar Ziba: Ja sa kanë votuar në Strugë deri në ora 19:00 shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy