LSDM: Mickoski të thirr në përgjegjësi të gjithë të akuzuarit e OBRM-PDUKM-së

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pasi pranoi të gjitha krimet kriminale të OBRM-PDUKM-së të udhëhequr nga mentorët e tij Nikolla Gruevski dhe Sasho Mijallkov, Hristijan Mickoski të kërkojë llogari për të gjithë ata në Pallatin e Bardhë kundër të cilëve po zhvillohen raste gjyqësore, bëjnë thirrje nga LSDM.

“Për tre vjet të tërë, Mickoski ka qenë në mbrojtje të krimit, duke punuar kundër drejtësisë, kundër zgjidhjes gjyqësore të rasteve të PSP-së në të cilat Gruevski dhe Mijallkov janë gjithashtu Milloshoski dhe Orce Kamçev dhe shumë të tjerë.

OBRM-PDUKM dhe Hristijan Mickoski janë simboli i krimit, korrupsionit dhe padrejtësisë.

Qytetarët e dinë shumë mirë këtë”, thonë nga LSDM.

Advertisement

Nga atje shtojnë se do të ketë përgjegjësi për të gjithë./Telegrafi/

LSDM: Mickoski të thirr në përgjegjësi të gjithë të akuzuarit e OBRM-PDUKM-së shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy