LSDM: Shumica në Kuvend dhe koalicioni në Qeveri janë të qëndrueshme

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Shumica në Kuvend dhe koalicioni në Qeveri janë të qëndrueshme, të përkushtuara në realizimin e qëllimeve dhe programeve të përcaktuara, në interes të qytetarëve, thonë nga LSDM, pas njoftimit se deputetët e PLD-së do të ndahen nga grupi parlamentar i LSDM-së.

“LDP ka të drejtë të vendosë në mënyrë të pavarur për qasjen e partisë së saj ndaj publikut, por që në asnjë mënyrë nuk ndikon në marrëdhëniet e koalicionit dhe aktivitetet përpara nesh.

Vendosja e vazhdueshme e lajmeve të rreme është vetëm për përdorim të brendshëm në OBRM-PDUKM”, thuhet në kumtesën e LSDM-së./Telegrafi/

The post LSDM: Shumica në Kuvend dhe koalicioni në Qeveri janë të qëndrueshme appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy