Mbyetet një person në Liqenin e Ohrit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot në mëngjes në ujërat e Liqenit të Ohrit është mbytur një person më i moshuar.

“Sot rreth orës 8 në ujërat e Liqenit të Ohrit është nxjerrur trupi i pajetë i një personi të moshuar”,t ha zëdhënësi i SPB Ohër, Stefan Diovski.

Nga policia theksojnë se është bërë këqyrja e vendit të ngjarjes nga SPB Ohër dhe prokurori publik me qëllim që të vërtetohen arsyet e aksidentit./Telegrafi/

The post Mbyetet një person në Liqenin e Ohrit appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy