Më 10, 11 dhe 12 janar në Shkup do të ketë regjim të posaçëm të komunikacionit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministria e Punëve të Brendshme njofton qytetarët e Shkupit se më 10, 11 dhe 12 janar (e hënë, e martë dhe e mërkurë) do të ketë regjim të posaçëm të komunikacionit, pasi që në ditët e përmendura në Maqedoninë e Veriut për vizitë zyrtare do të qëndrojë presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.

MPB-ja do të marrë masa për regjim të veçantë të komunikacionit në rrugët në zonën e gjerë qendrore të Shkupit.

SPB Shkup apelon tek të gjithë qytetarët pjesëmarrës në komunikacion që t’u binden urdhrave të policëve të uniformuar.

Më 10, 11 dhe 12 janar në Shkup do të ketë regjim të posaçëm të komunikacionit shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy