Ministrat BDI-së i dorëzuan dorëheqjet kryeministrit Kovaçevski

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zv. kryeministri Artan Grubi në Facebook ka njoftuar se ministrat e BDI-së kanë dorëzuar dorëheqjet te kryeministri Dimitar Kovaçevski.

Grubi në njoftim thotë se dorëheqjet aktivizohen kur opozita të votojë ndryshimet kushtetuese.

“Sot, bashkë me Bujarin, Kreshnikun, Fatmirin dhe Jetonin, ia dorëzuam dorëheqjet tona Kryeministrit”, shkruan Grubi në profilin e tij në Facebook.

Advertisement

Ministrat BDI-së i dorëzuan dorëheqjet kryeministrit Kovaçevski shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy