Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti nesër në mëngjes do të jetë më ftohë edhe me mjegulla të dobëta.

Gjatë ditës moti do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor.

Temperatura minimale do të jetë në interval nga -4 deri 4 gradë celsius, ndërsa maksimalja nga 13 deri 18 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i njëjtë ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 15 gradë celsius./Telegrafi/

Advertisement

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy