Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga -10 deri -2 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të jetë nga katër deri 14 gradë celsius.

Në Shkup paradite moti do të jetë me mjegull dhe vranët, ndërsa gjatë ditës do të jetë me diell. Temperatura minimale do të jetë -6 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të jetë deri në tetë gradë celsius.

Gjatë kësaj periudhe moti do të jetë stabil me diell ku temperaturat ditore do të jenën ë rritje./Telegrafi/

Advertisement

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy