Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në dy ditët në vijim moti do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Nga mbrëmja e sotme do të fillojë reshje të shiut, që do të zgjasin deri në mbrëmjen e të premtes.

Gjatë fundjavës moti do të jetë me diell dhe me erë jugore./Telegrafi/

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy