Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe temperatura të larta.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa jugperëndimore e vendit.

Gjatë natës do të ketë reshje të shiut dhe erë të fortë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri 21, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 32 deri 39 gradë celsius./Telegrafi/

Advertisement

The post Moti sot në Maqedoninë e Veriut appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy