Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, ndërsa në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Do të fryjë një erë e lehtë veriore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri në 7, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 4 deri në 11 gradë celsius.

Mot me shi dhe reshje të borës pritet të ketë edhe nesër./Telegrafi/

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy