Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Reshjet e shiut do të jenë të mëdha dhe erë të fortë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 0 deri në 7 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 5 deri më 13 gradë celsius.

Mot me vranësira dhe reshje të shiut pritet të ketë edhe nesër./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy