Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe i ftohtë. Në pjesën juglindore të vendit do të ketë reshje të lehta të shiut dhe borës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 2 deri 9 gradë celcius.

Prej të enjten do të ketë stabilizim të motit dhe rritje të temperaturave ditore./Telegrafi/

The post Moti sot në Maqedoninë e Veriut appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy