Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në mëngjes do të jetë i ftohtë edhe me mjegulla të dobëta.

Gjatë ditës moti do të jetë me diell dhe me erë në drejtim jugor.

Temperatura minimale do të jetë në interval nga -4 deri 4 gradë celsius, ndërsa maksimalja nga 13 deri 18 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i njëjtë ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 15 gradë celsius./Telegrafi/

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy