Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut, ndërsa në pjesët malore pritet reshje të borës.

Në vend do të fryjë një erë e fortë në drejtim të juglindjes.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri në 7 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 2 deri në 11 gradë celsius./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy