Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale.

Pasdite në disa pjesë të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut dhe erë të fotë.

Temperaturat maksimale do të arrijnë nga 29 deri më 38 gradë celsius.

Nesër moti pritet të jetë me diell, ndërsa në orët e pasdites në disa pjesë të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut./Telegrafi/

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy