Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 20 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri në 37 gradë celsius.

Nesër moti pritet të jetë me diell dhe i ngrohtë./Telegrafi/

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy