Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesë të ndryshme.

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 35 deri 42 gradë celsius.

Deri të mërkurën vendi ynë do të mbetet nën ndikimin e valës së të nxehtit me temperatura shumë të larta./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy