Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të shoqëruar dhe vetëtimë dhe erë të fortë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 19, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri 32 gradë celsius.

Gjatë fundjavës moti do të jetë ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut. Të dielën dhe të hënën në pjesën perëndimore të vendit do të ketë dhe rënie të temperaturave./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy