Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira, pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri 14 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 18 deri 30 gradë celsius.

Moti i ngjashëm me diell dhe vranësira pritet të ketë edhe nesër./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy