Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira. Nëpër luginat e vendit do të ketë rënie të mjegullave.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga dertimi jugperëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri 3, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 13 deri 20 gradë celsius.

Moti për nesër pritet të jetë me diell dhe vranësira, ku do të fryjë edhe një erë e lehtë/Telegrafi/

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy