Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa jugore e vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri 8, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 17 deri 25 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa gjatë ditës do të fryjë një erë e fortë nga pjesa veriore e vendit./Telegrafi/

Advertisement

 

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy