Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira.

Në vend do të fryjë një e lehtë nga drejtimi veriperëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri 8, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 18 deri 25 gradë celsius.

Moti në ditët në vijim pritet të jetë me diell dhe vranësira dhe do të ketë rritje të temperaturave./Telegrafi/

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy