NATO me urim për Pavarësinë e Maqedonisë së Veriut: Të festojmë së bashku me aleatin tonë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
NATO me urim për Pavarësinë e Maqedonisë së Veriut: Të festojmë së bashku me aleatin tonë

NATO i është bashkangjitur urimeve për Ditën e Pavarësisë së Maqedonisë së Veriut.

Në rrjetin X, NATO ka publikuar fotografi dhe video, duke e uruar anëtarin e saj për 32-vjetorin e pavarësisë.

“Retweet për t’u bashkuar me ne për të festuar Ditën e Pavarësisë për aleatin tonë Maqedonia e Veriut”, shkruhet në postimin e NATO-s.

NATO me urim për Pavarësinë e Maqedonisë së Veriut: Të festojmë së bashku me aleatin tonë shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy