Ndalohet një 46-vjeçar në Ohër, kapet me lënëd narkotike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB njofton se me datë 13.06.2024 në ora 19:10 në Ohër, punonjësit e policisë nga SPB Ohër i kanë ndaluar S.G.(46) nga Ohri.

Gjatë kontrollit në banesën e tij, të kryer me vendim gjykate, u gjet dhe sekuestrua marijuanë.

Personi është mbajtur në stacionin policor, ndërsa pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritet kallëzim përkatës./Telegrafi/

The post Ndalohet një 46-vjeçar në Ohër, kapet me lënëd narkotike appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy