Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SPB Tetovë njofton se një personi nga Gostivari i janë grabitur lopë dhe qengja.

“Më 20.06.2024 në orën 21:30 DPB Gostivar, N.S. (20) nga fshati Raven i Gostivarit ka paraqitur se në periudhën nga ora 22:00 më 19.06.2024 deri në orën 20.06.2024 nga ferma e tij janë grabitur lopë dhe qengja”, thonë nga SPB Tetovë.

Nga atje thonë se janë ndërmarrë masat për zbardhjen e rastit./Telegrafi/

The post Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy