Në Tabanoc për dalje nga vendi pritet rreth një orë, në Bogorodicë 30 minuta

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë njofton se komunikacioni në vend po zhvillohet pandërprerë dhe në rrugë të thata.

Nga atje theksojnë se komunikacioni jashtë mjediseve urbane po zhvillohet me intensitet të lartë.

Nga LAMM njoftojnë se në vendkalimin kufitar Tabanoc për hyrje dhe dalje nga vendi pritet rreth një orë, ndërsa në Bogorodicë pritet 30 minuta.

Në vendkalimet tjera kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi./Telegrafi/

Advertisement

Në Tabanoc për dalje nga vendi pritet rreth një orë, në Bogorodicë 30 minuta shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy