Nesër regjim i veçantë i komunikacionit në Shkup

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se në datë 12 shtator 2023 (e martë), në periudhën prej orës 10:00 deri në ora 12:00, për shkak të mbajtjes së protestës para Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Njësia për siguri në komunikacionin rrugor në kuadër të SPB Shkup do të marrë masa regjimi i veçantë i komunikacionit në zonën qendrore të qytetit të Shkupit.

Për këto arsye, Ministria e Punëve të Brendshme u bën thirrje të gjithë qytetarëve që të respektojnë urdhëratë e punonjësve të policisë përgjatë rrugës ku do të zhvillohet protesta për të garantuar qarkullim të sigurt dhe të qetë./Telegrafi/

Nesër regjim i veçantë i komunikacionit në Shkup shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy