Një burrë nga Prilepi për tre vjet ka shkruar komente të pahijshme për një grua në rrjetet sociale

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SPB Manastir ka paraqitur kallëzim penal kundër N.Q.(22) nga Prilepi, për shkak të ekzistimit të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “ngacmim seksual”.

Në periudhën prej vitit 2020 deri më 04.09.2023, i raportuari në disa raste përmes rrjeteve sociale i ka shkruar komente dhe mesazhe të pahijshme të njohurës së tij femër – njofton SPB Manastir. /Telegrafi/

Një burrë nga Prilepi për tre vjet ka shkruar komente të pahijshme për një grua në rrjetet sociale shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy