Një i mitur është përplasur në Shkup

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB-ja informon se dje në ora 11:20 në SPB Shkup është raportuar se në udhëkryq nga rruga “Varshavës” dhe rrugën “Vienska” në Shkup, mjeti pasagjerësh “Hyundai” me targa të Shkupit i drejtuar nga B.K.(72) nga Shkupi ka goditur një të mitur nga Shkupi.

Në aksident i mituri ka pësuar lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Kompleksin klinika “Nënë Tereza” në Shkup.

Kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga SPB Shkup.

Një i mitur është përplasur në Shkup shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy