Një person i vdekur është gjetur në një shtëpi të braktisur në Shkup

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 05.02.2024 në ora 13:30 në Stacionin Policor Qendër, D.J.(38) nga Shkupi ka raportuar se në një shtëpi të braktisur në zonën Qendër – Shkup e ka gjetur të vdekur shokun e tij N. N. nga Shkupi.

Mjeku i Emergjencave ka konstatuar vdekje pa shenja dhune, ndërsa në vendin e këqyrjes kanë kryer prokurori publik dhe ekipi i SPB Shkup.

Me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

Një person i vdekur është gjetur në një shtëpi të braktisur në Shkup shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy