Pamje nga aksioni i sotëm policor në Haraçinë, është arrestuar edhe një polic

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) ka publikuar pamje nga aksioni i sotëm në Haraçinë të Shkupit, ndaj disa personave për tregti të paligjshme me armë dhe drogë.

Siç njoftojnë nga MPB, aksioni është realizuar pas disa muajve hetim, ndërsa në mesin e të arrestuarve është edhe një inspektor policor.

Shtatë nga personat e arrestuar janë nga Haraçina, ndërsa njëri nga Shën Nikolla.

MPB do të del me detaje më të hollësishme rreth këtij aksioni, për të cilin thonë se është njëri nga aksionet e shumta në periudhën e fundit./Telegrafi/

Advertisement

Pamje nga aksioni i sotëm policor në Haraçinë, është arrestuar edhe një polic shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy