Paunovski: Shkarkimi ishte i pritshëm, nuk kisha konflikt me Zaevin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kjo pritej për mua, thotë për “Telma” drejtori tani i shkarkuar i Inspektoratit Shtetëror të Tregut, Stojko Paunovski.

“Mund të them vetëm në frymën e festave: Falni ata, nuk dinë se çfarë po bëjnë. Më vjen keq që vetëm midis meje dhe Kryeministrit nuk kishte asnjë konflikt, nëse ka pasur, ishte ai me shefin e kabinetit të zv. kryeministrit Grubi për shpërndarjen e punësuarve”, i tha Stojko Paunovski Telma.

Në seancën e sotme, Qeveria shkarkoi drejtorin e Inspektoratit Shtetëror të Tregut, Stojko Paunovski./Telegrafi/


Stojko Paunovski shkarkohet nga posti i drejtorit të Inspektoratit të Tregut

Advertisement

Paunovski: Shkarkimi ishte i pritshëm, nuk kisha konflikt me Zaevin shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy