Pendarovski ndjek nga afër afër zhvillimin e Maratonës së Notit në Ohër

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kreu i shtetit, Stevo Pendarovski sot ka ndjekur nga afër zhvillimin e Maratonës së Notit në Ohër.

Pendarovski ka takuar edhe disa nga fituesit e garave ndërkombëtare në not.

“Liqeni i qetë, fat dhe garë të suksesshme pjesëmarrësve të sivjetmë të Maratonës së 35-të të Notit në Ohër.

Jam i kënaqur që një pjesë të garës e ndoqa nën shoqërinë e nxënësve, fitues të çmimeve në garat ndërkombëtare, të cilët sot janë në vizitë në kuadër të “Kabinetit të hapur për nxënësit e talentuar. Shihemi në vijën e finishit”, ka shkruar Pendarovski.

Advertisement

Pendarovski ndjek nga afër afër zhvillimin e Maratonës së Notit në Ohër shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy