Përplasje veture me motoçikletë në Shkup, një person me lëndime të rënda

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dje në orën 13:30 në SPB Shkup është raportuar se në kryqëzimin e rrugës “Goce Dellçev” në Shkup, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një kamioni “Mercedes”, i drejtuar nga R.R. nga Shkupi dhe një motoçikletë tip “Aprilia”, e drejtuar nga M.D.(44) nga Shkupi, të dy me shenja regjistrimi Shkup.

Lëndime të rënda trupore në aksident ka pësuar M.D., e diagnostikuar në Kompleksin Klinikë “Nënë Tereza”.

Kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga SPB Shkup.

The post Përplasje veture me motoçikletë në Shkup, një person me lëndime të rënda appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy