Pesë të lënduar në një aksident trafiku në Haraçinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mbrëmjen e djeshme, pak para mesnate në Haraçinë të Shkupit ka ndodhur një aksident trafiku ku janë lënduar pesë persona.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:45, mes një makine “VW Golf karavan” me targa të Shkupit dhe “VW Golf 3”, me targa të Kumanovës.

“Në aksident është lënduar rënd një pasagjere nga makina Golf-3, 54-vjeçarja me iniciale A.M. nga Shkupi, ndërkaq lehtë është lënduar një pasagjere e mitur dhe pasagjeri 20-vjeçar me iniciale I.Sh. nga makina e njëjtë, si dhe shoferët e dy makinave”, njoftojnë nga MPB.

Pesë të lënduar në një aksident trafiku në Haraçinë shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy