Plaçkitet fëmija në Shkup, i vidhet celulari dhe portofoli

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një vjedhje që ka ndodhur në ora 18:07 në Aerodrom të Shkupit.

Një fëmijë, duke u kërcënuar nga A.H.(25) dhe një fëmijë tjetër, është plaçkitur duke ia marrë celularin dhe portofolin.

Policia menjëherë ka ndërmarrë masa dhe plaçkitësit janë arrestuar në Stacionin Policor Bit Pazar.

Te njëri nga të arrestuarit është gjetur edhe celulari.

Advertisement

The post Plaçkitet fëmija në Shkup, i vidhet celulari dhe portofoli appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy