Prokuroria: Ka pasur tentim për vrasje ndaj një prokurori në Çegran të Gostivarit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prokuroria Themelore Publike njoftoi se sot në fshatin Çegran të Gostivarit ka pasur tentim për vrasjen e prokurorit nga Prokuroria Themelore Publike e Gostivarit.

Nga PTHP theksojnë se prokurori publik është jashtë rrezikut të jetës dhe ndodhet në mjekim në një klinikë në Shkup.

“Prokurori Publik është sulmuar me thikë dhe i është shkaktuar lëndim në shpinë”, theksojnë nga PTHP.

Në fund PTHP sqaron se po ndërmerren masat për zbardhjen e plotë të rastit./Telegrafi/

Advertisement

Prokuroria: Ka pasur tentim për vrasje ndaj një prokurori në Çegran të Gostivarit shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy