Prokuroria kërkon 30 ditë paraburgim shtesë për gjyqtarin Naqe Georgiev

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prokuroria për Ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit kërkon 30 ditë paraburgim shtesë për gjyqtarin Naqe Georgiev, konfirmojnë nga atje për “A1on”.

Propozimi për vazhdimin e paraburgimit është dërguar në Gjykatën Penale, por ende nuk është marrë vendim.

Gjyqtari Naqe Georgiev po kalon ditën e fundit të paraburgimit të mëparshëm, të cilit ju caktuan më 20 maj./Telegrafi/

The post Prokuroria kërkon 30 ditë paraburgim shtesë për gjyqtarin Naqe Georgiev appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy