Punonjësja e një kompanie në Strugë ka vjedhur çantën me mbi 500.000 denarë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia e Strugës ka ndalur në stacion N.S.(25) nga Struga për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për veprën penale të kallëzimit të rremë.

“Më datë 19 dhjetor, i pandehuri ka denoncuar në mënyrë të rreme se në ndërmarrjen ku ishte i punësuar nga automjeti i pasagjerëve “Opel” i parkuar në pronësi të kompanisë, i është marrë një çantë me para, por në fakt i ka marrë paratë dhe i ka shkaktuar dëm kompanisë prej 593.625 denarë”, njoftoi MPB. /Telegrafi/

Punonjësja e një kompanie në Strugë ka vjedhur çantën me mbi 500.000 denarë shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy