Qeveria e RMV-së ndan mjete shtesë për ndërtimin dhe rindërtimin e shkollave

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në seancën e sotme të qeverisë, u pranuan ndryshimet në Programin për ndërtimin dhe rindërtimin e shkollave fillore për vitin 2021 dhe Programin për ndërtimin dhe rindërtimin e shkollave të mesme për vitin 2021.

Ndryshimet sigurojnë 31.400.000.00 denarë shtesë për ndërtimin dhe rindërtimin e shkollave fillore për 2021, si dhe 2.800.000.00 denarë shtesë për ndërtimin dhe rindërtimin e shkollave të mesme gjatë këtij viti./Telegrafi/

Qeveria e RMV-së ndan mjete shtesë për ndërtimin dhe rindërtimin e shkollave shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy