Sadullah Duraku për rastin në Haraçinë: Akt qyqar dhe për keqardhje

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sadullah Duraku për rastin në Haraçinë: Akt qyqar dhe për keqardhje

Sadullah Duraku nga BDI ka komentuar atentatin në Haraçinë, ku u gjuajt me armë ndaj kryetarit aktual të Haraçinës, ku si pasojë mbetën të plagosur dy persona.

Lexo po ashtu
Toshkovski: Nuk është plagosur kryetari i komunës së Haraçinës

Advertisement

Duraku në “ClickPlus” tha se ngjarja në Haraçinë është për keqardhje dhe akt qyqar.

“Është për keqardhje ajo çfarë ka ndodhur në Haraçinë. Ndodhitë e tilla, pa dallim se ku ndodhin, janë akte qyqare. Unë uroj ata që kanë pësuar të shërohen sa më shpejtë dhe ua lemë organeve që merren me këtë çështje, ta zbardhin sa më shpejtë”, tha Duraku.

Sadullah Duraku është bartës i listës në Zonën 2 nga radhët e BDI-së – Fronti Europian.

Advertisement

Sadullah Duraku për rastin në Haraçinë: Akt qyqar dhe për keqardhje shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy