Safet Bishevac pozitiv me coronavirus

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Safet Bishevac, një ish-deputet dhe ish-gazetar, është pozitiv me coronavirus.

Informacionin e shpërndau në Facebook dhe shkroi se ka respektuar masat e mbrojtjes.

“Ndihem mirë, deri më tani nuk kam probleme. Së bashku me familjen, në periudhën tjetër do të jemi në vetizolim dhe nën mbikëqyrjen e mjekut amë”, ka shkruar Bishevac./Telegrafi/

Safet Bishevac pozitiv me coronavirus shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy