Shkolla e Çegranit në gjendje të mjerueshme

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shkolla e Çegranit në gjendje të mjerueshme

Katandisja, injoranca, mbyllja e syve, përrplasjet politike dhe inatet e kanë lënë në këtë gjendje të mjeruese tempullin e dijes dhe krenarinë e Çegranit! Dikur kjo shkollë ishte ërtetë kopshti më i bukur ku mësuan gjenerata të shumta! Kurse sot vërtetë për të vajtuar!/ Zani Memedi

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy