Shpërthen bombola e gazit, 6 të rinj nga Mateçi përfundojnë në spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në fshatin Mateç të Kumanovës, në një vikend shtëpizë ka shpërthyer bombolë e gazit.

Në të kanë qenë duke qëndruar disa të rinj, të moshës 30-40 vjeçare.

Siç mëson TV21 nga udhëheqësia e Spitalit të Kumanocvës, 6 persona janë dërguar në spitalet e Shkupit. 3 në repartin intenziv të Kirurgjisë Plastike, dhe 3 në repartin Kirurgji të Spitalit të Qytetit. /TV21

Shpërthen bombola e gazit, 6 të rinj nga Mateçi përfundojnë në spital shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy