Sulmohet një drejtor në spitalin e Tetovës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Drejtori ekonomik i spitalit të Tetovës është sulmuar fizikisht nga një punonjës i punësuar në sigurim.

Ai ka qenë i sulmuar nga N.S në momentin kur ka dalë nga zyra e tij, ndërsa më herët dy personat në fjalë kanë pasur diskutime verbale nëpër shkallë.

Nga policia vërtetuan ngjarjen dhe njoftuan se po ndërmerren masa./Telegrafi/

Sulmohet një drejtor në spitalin e Tetovës shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy