Vijojnë radhët e gjatë në vendkalimin kufitar të Bllacës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Edhe gjatë ditës së sotme kanë vijuar radhët e gjata në pikën kufitare Bllacë mes Maqedonisë dhe Kosovës.

Siç shihet edhe nga pamjet, radhët janë disa qindra metra deri te kontrolli i pasaportave.

Këto radhë të gjata vijojnë prej disa ditësh të paraqiten në këtë pikë doganore.

Vijojnë radhët e gjatë në vendkalimin kufitar të Bllacës shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy