Zaev: Zgjedhje në afat sa më të shpejtë për institucione funksionale dhe rifillim të ekonomisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i i LSDM-së, Zoran Zaev në profilin e tij zyrtar në Fejsbuk, shkroi se zgjedhjet duhet të mbahen në afat sa më të shpejtë.

“Duhet të ketë zgjedhje edhe atë në afat sa më të shpejtë. Ne kemi nevojë për institucione plotësisht funksionale për mbrojtjen e shëndetit publik, vendosjen dhe udhëheqjen e zhvillimit të ri të ekonomisë së vendit”, shkruan Zaev.

Ai u bën thirrje të gjitha partive dhe palëve të interesuara që t’i vendosin në radhë të parë nevojat e shtetit dhe qytetarëve.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy