Zjarr në një lokal në Çarshi të Shkupit, zjarrfikësit nuk arrijnë të depërtojnë te vendi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Shpërthen zjarri në një lokal në Çarshi të Shkupit. Zjarri sipas dëshmitarëve okular ka shpërthyer për shkak të problemit me energjinë elektrike.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i zjarrfikësve, por nuk kanë arritur të depërtojnë me kohë deri te vendi, pasi janë përballur me bllokadat dhe veturat e shumta të parkuara. Shuarja e zjarrit u lokalizua me boca të kundërzjarrit.

Nuk ka të lënduar, ndërkaq për rastin deri në këtë moment nuk ka denoncim në SPB Shkup./TV21

Advertisement

The post Zjarr në një lokal në Çarshi të Shkupit, zjarrfikësit nuk arrijnë të depërtojnë te vendi appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy